מטרת הפרסום, היא?


פרסום הוא אמצעי ליצירת קשר עם קהל יעד באמצעות תקשורת המונים. הפרסום כתהליך הוא פעולת תקשורת מתוכננת, המיועדת להעביר מסר אחד או מספר מסרים מצומצמים לקהלי מטרה רחבים באמצעות ערוצי התקשורת המסחריים.מטרותיו העיקריות של הפרסום הן: יידוע, שכנוע, איזכור, חיזוק עמדות והנעה לפעולה.

 

מהי יזמות, יזמות עיסקית?


יזמות עסקית היא היוזמה להקמתו של עסק חדש, או של תחום פעילות חדש בעסק קיים. בעולם מקובל לפנות לחברות ייעוץ המתמחות בליווי הקמת עסקים חדשים ופה משקפית נכנסת לתמונה.
שיווק

 

ייעוד היזמות העסקית?


היזמות העסקית נועדה ליישם רעיונות עסקיים של בני אדם (יזמים), מתוך רצון לענות על צרכים של האוכלוסייה וכך להרוויח כסף. בפני היזם עומדים מכשולים רבים בדרך ליישום הרעיון העסקי והוצאתו לפועל, גם אם מדובר ברעיון מוצלח. בין קשיים אלו ניתן למנות את תהליך השגת המימון למיזם, רישום פטנטים וקבלת אישורים רגולטוריים (במידת הצורך), מינוי עובדים נוספים וכדומה.

 

מציאת המימון המתאים לעסק שלך, כחלק מהייזמות


המימון למיזמים, בעיקר אלו המשלבים טכנולוגיה עילית, מושג על ידי משקיעים פרטיים ומוסדיים כגון קרנות הון סיכון וחממות טכנולוגיות המשקיעות הון במיזמים הנמצאים בשלביהם הראשוניים, תוך הסכם לקבלת אחוזים מרווחיה העתידיים של החברה כתוצאה ממכירות או מרכישתה על ידי חברה גדולה (אקזיט).